Jak u psa odstranit agresivitu

09.03.15

Několik tipů

První věc, kterou by majitel by měl udělat pro zastavení psí agrese je socializace psa s jinými zvířaty, od jeho prvních dnů jako štěně. Štěňata hodně naučit, když jim bude dovoleno hrát si s ostatními vyspělými a slušný psů. Stejně jako to, tyto štěňata pochopit správné psí akce, které vidí více dospělých psů dělá. Pochopení, že nemusí rvačce chránit svou zemi nebo bránit pána z jiných zvířat, štěně dozví, že ostatní psi nejsou hrozby.

Pokud se pes již vystavoval nepřátelské chování, musí majitel neprodleně zastavit psí agrese informováním psa, že jeho chování není žádoucí ani přijatelný. Nikdy nechcete, aby váš pes se dostat pryč s tímto druhem nebezpečné chování. I když to není dlouhodobě fix na tuto výzvu, může být náhubek nebo ohlávku používá v období výcviku psa.

Prostředky k zastavení psí agrese je pomocí cíleného školení, které pomohou doladit psa na směrech mistra místo toho, soustředěním se na ostatní psy. Pes se musí naučit soustředit se na mistra, aby udržel pozornost na něj, a tak, že master může vydat další příkazy k psovi, jako je "sedni" nebo "dolů", když jiný pes je přítomen. Master musí dále trénovat sám, aby zakryl nervózní chování a emocí, protože málo i když se může zdát, pes se stává nervózní, jak ji cítí od svého pána. To pomáhá zastavit psí agrese, protože vlastník je v podstatě vůdce smečky, a pes bude následovat, co cue je dán majitele. Poté, co váš pes byl vyškolen se soustředit na vás, můžete pracovat na tréninku ho hledat, aby vám na treatArticle Podání, která slouží jako rozptýlení, když tam jsou ostatní psi v okolí. Vlastník může snadno zastavit psí agrese umístěním léčit na zemi a velící psa získat to; pes bude více zaměřena na jeho odměnu, která útočí na druhý pes.

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: